TRANSLATE TO:
Na co kluci žárlí?

24. května 2012 v 19:29 | Ver_Ona ~ |  my diary
Na co kluci žárlí?
Myslíš si, že Tvůj borec na Tebe ani trošku nežárlí? Omyl! Jen se umí ovládat. Když si špitáš něco s jiným klukem, hned mu v hlavě bleskne: ,,Co si s ním povídá? Co od ní chce?"
Já osobně mám teda žárlivího přítele a ten svojí žárlivost najevo se dát nestydí, jakmile se mu něco nelíbí, hned už to vím, ale takových kluků je podle mě málo. Kluci si totiž myslí, že jsou vždycky v pohodě a nad věcí, sou frajeři, z nikoho nemaj vítr, no prostě dobrý herci. :D
Kluci zamilovanost prožívají více jak my, oni se moc city nechlubí, ale když je do Tebe fakt nějakej týpek pořádně zamilovanej, jsi pro něj vše, kdyby o Tebe přišel, tak to bude nést o dost hůř jak Ty. Ty půjdeš za akamrádkou se jí vybrečet na rameno, ale on kamarádovi brečet na rameno nepůjde, to by pak nebyl dost cool ne? :) Žádnej kluk si neumí představit svojí berušku, jak se líbá s někým jiným, už jen ta myšlenka mu nahání pocit žárlivosti. Bedlivě Tě sleduje, Ty si toho nevšímáš, ale je to tak. Jen se na tebe usměje jinej týpek, má v sobě opět pocit žárlivosti.
- nejhorší ale pro Tvého miláčka je, když mluvíš o svým bejvalým. To nedělej, tím ho odradíš! Co kdyby byl v něčem předtím lepší jak on? Nepřípustné!
A co teprv když flirtuješ s jiným klukem? Jaký by to bylo Tobě? Horor, viď? Jenomže on Ti to jen tak neřekne.
Né nadarmo se říká, že když žárlí kluk, furt to ještě jde, ale když začneme žárlit my děvčata, je z toho 3 světová! :D Kopírovat se zdrojem!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaký styl?

Barbie 7.6% (19)
Emo 13.7% (34)
Normální 12% (30)
Retro 8.8% (22)
Ten svůj :P 57.8% (144)

Komentáře

1 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 24. května 2012 v 19:42 | Reagovat

ještě mít kluka abych tohle mohla mít z praxe..

2 Nuníšek :) Nuníšek :) | 24. května 2012 v 19:52 | Reagovat

No je to přesně jak jsi napsala!Lásko!Ty pocity beru uplně stejně.Není to jen tak, nechat svojí Berušku si povídat s jiným klukem!Někdo prostě tohle snese já třeba ne,ale budu se snažit dokázat to!Protože v životních situacích to asi jinak nepujde to by pak člověk musel asi zabít i zaměstnavatele svojí Lásky!Každopádně hlavně jde o to o čem si Láska s jiným klukem povídá takže je lepší se o těhlech věcech bavit veřejně!Protože co je šeptem to je Čertem.A to je náznak toho že se děje něco co není dobré.Pokavad se nejedná o nějakou legraci.Jelikož Partner nemá uši jako policejní pes a neví o čem si zrovna dotyční povídají,tak je pak vetšinou zle a nekončí to dobře!To je můj názor!A kdo nežarlí tak nemiluje.Vaše půlka vám nemuže být lhostejná pokud jí milujete jako já tu svoji!Milujutě Jítuško

3 Nuníšek :) Nuníšek :) | 24. května 2012 v 19:54 | Reagovat

Veřejně(Nahlas) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama